Featured Movies

Filmler

91
Deadpool 2
8.4

Deadpool 2

Deadpool sta venendo di nuovo e stavolta non è da solo: in questo secondo capitolo, il supereroe più dissacrante della Marvel crea un nuovo team, l'X-Force, con l'obiettivo di proteggere un ragazzino da Cable, mutante venuto dal futuro per ucciderlo.
Avengers: Infinity War
9.0

Avengers: Infinity War

Un viaggio cinematografico senza precedenti, dalla creazione del Marvel Cinematic Universe, "Marvel Studios' Avengers: Infinity War" porta sul grande schermo la resa dei conti più epocale di tutti i tempi. Gli Avengers e i loro alleati dovranno essere pronti a sacrificare tutto pur di sconfiggere il potente Thanos: il suo blitz di devastazione minaccia l'esistenza dell'intero universo."
Red Sparrow
6.7

Red Sparrow

Dominika Egorova è una prima ballerina, che viene reclutata nella "Sparrow School", un servizio di intelligence russo dove viene educata a diventare una letale amante e seduttrice. La sua prima missione ha come obiettivo Nathaniel Nash un ufficiale della CIA che monitora le infiltrazioni dei servizi segreti della Russia.
Black Panther
7.9

Black Panther

Il film Marvel Black Panther è ambientato dopo gli eventi raccontati in Captain America: Civil War e vede T’Challa tornare nell’isolata e tecnologicamente avanzata nazione africana di Wakanda dopo la morte di suo padre, il re di Wakanda, per succedergli al trono e prendere il suo posto come legittimo re. Ma quando un vecchio e potente nemico farà ritorno, il ...
Muhteşem Showman
0

Muhteşem Showman

Film, 19. yüzyılda yaşayan, Barnum & Bailey Circus isimli sirkin kurucularından olan, yoktan başlayarak dünya çapında sansasyona sebep bir gösteriyi yaratan ünlü ismi P. T. Barnum’un (Hugh Jackman) hayat hikayesini mercek altına alıyor.
Jumanji: Vahşi Orman
0

Jumanji: Vahşi Orman

Kaşifler, mistik bir ormanda sonuçlanan insanlık oyununu aramaya başlarlar. Takvimlerin 1869 senesini gösterdiğinde Kalib ve Benjamin adlarına sahip iki küçük çocuğun gecenin bir yarısında bir sandık gömmeye çalışırlar. Sebebi sandığın içerisinde ki şeyin lanetinin ne olduğunu, kendilerine neler yaşattığını çok iyi bildikleri için kendi başlarından def etmenin peşindedirler. Lakin sadece gömerek bu tehlikeyi sadece kendilerinden uzaklaştırmış olacaklardır. Peki ya biri ...
Suyun Sesi
8.0

Suyun Sesi

Soğuk Savaş Dönemi’nde Amerika’nın zirvesine karşı 1963 yılında kurulmuş olan dünyevi bir peri masalı. Sağır ve dilsiz, bir o kadar da yalnız bir kadın olan Elisa Esposito (Sally Hawkins), temizlikçi olarak çalıştığı gizli ve yüksek güvenlikli devlet laboratuvarında sessizlik içinde bir tecrit hayatına kapatılmış gibidir. Elisa’nın hayatı, meslektaşı Zelda (Octavia Spencer) ile birlikte gizli olarak sınıflandırılmış bir deneyi keşfettikleri zaman ...
The Star
5.7

The Star

Bo isimli küçük ama cesur bir eşek, yaşadığı çiftlikteki düzenin dışına çıkmak, dış dünyayı tanımak için yanıp tutuşmaktadır. Bir gün tüm cesaretini toplayarak hayallerinin yolculuğuna çıkar. Yolculuğunda karşısına sürüsünü kaybetmiş sevimli kuzu Ruth ve hayalperest güvercin Dave çıkar. Yol boyunca ekibe katılacak başka hayvanlarla maceradan maceraya sürüklenen kafadarlar farkında olmadan Noel'in de en büyük hikayesi olacaklardır!